במה אנחנו כל כך מיוחדים?

בבסיס החברה עומדים מספר עקרונות מפתח, ההופכים אותנו לצוות המקצועי והיעיל ביותר להקמת מיזמי תוכן אינטרנטיים.

יצירתיות המרכיב החשוב ביותר בחברה הוא יצירתיות העובדים, הבאה לידי ביטוי בעבודתם ומחוצה לה. לכן אנו מעודדים גמישות מרבית של עובדינו, מאמינים בסביבת עבודה ביתית ועצמאית, ומקדישים 40% (!) מנפח הפעילות שלנו לקידום היצירתיות של הצוות המנהל וצוות העובדים. חשוב לנו שהעבודה תהיה חוויה, הן עבור הלקוח והן עבור העובדים, ואנו עושים מאמצים רבים כדי לקדם ולפתח חשיבה יצירתית ויוצאת דופן.

שיטת ניהול ייחודית לאחר שנים ארוכות של ניסיון ניהולי בחברות "הדור הישן", פיתחנו שיטת ניהול המביאות את היכולות שלנו לשיא. אנו משלבים בין כלים מתקדמים לניהול פרויקטים, תקנים טכנולוגיים ואסטרטגיים, ושיטות הערכה חלופיות לקידום ותגמול, ולכן מסוגלים לעמוד בלוחות זמנים מורכבים ובמשימות טכנולוגיות מסובכות בקלות, מהירות ומקצועיות.

קראו עוד על שיטת הניהול שלנו

ניסיון מקצועי בחרנו – תוך חיפושים ארוכים ומפרכים – את האנשים הטובים ביותר לתפקידים הטובים ביותר. לאחר שנים ארוכות של עבודה בתחום, הן מול לקוחות שונים והן בתפקידים שמילאנו בארגונים שונים, הצלחנו לגבש מודלים מתקדמים בתחום הטכנולוגיה והניהול, ופיתחנו מוצרים מתקדמים עם יכולות מורכבות הקיימות רק במוצרי ניהול התוכן המובילים (והיקרים...) בעולם.

קראו עוד על הצוות והניסיון המקצועי שלנו

גמישות בניגוד לחברות אחרות, אנו מכירים את כל סביבות הפיתוח והטכנולוגיה, ומחזיקים בידע וכלים המתאימים לכל תשתית טכנולוגית. סדרת מוצרי Nossis, לדוגמה, פועלת על שרתים מסוגים שונים, על מסדי נתונים מגוונים, ומאפשרת התאמה מרבית לפרויקטים או שרתים קיימים. במקביל, הכלים שלנו מאפשרים למנהלי האתרים לערוך שינויים מהותיים, להקים ערוצי תוכן חדשים במהירות וקלות, בסביבה שאינה מוגבלת ומתאימה לשימוש ארוך טווח. כמו כן, אנחנו מציעים פתרונות הגירה והמרה, המאפשרים ללקוחותינו לעבור בקלות למערכות החדשות שלנו – מתשתיות מיושנות. קראו עוד על המוצרים שלנו

ביטחון אנחנו מאמינים במוצרים שלנו, ולכן מעניקים אחריות צמודה חינם, לכל פרויקט ולכל מוצר שאנו חתומים עליו. במקביל, מקבלים לקוחותינו גרסאות חדשות של מוצרינו, וכן מוצרים משלימים, כחלק מהשירות הניתן להם באופן שוטף. כך אנו מסירים מהם דאגות ועלויות רבות הכרוכות בטיפול עצמי בענייני הטכנולוגיה, ומאפשרים להם לקדם את עסקיהם ביעילות ובראש שקט לחלוטין.

קראו עוד על מדיניות השירותים המורחבת שלנו