פרויקטים נבחרים

Travel Blue

חברת Travel Blue, אחת מיצרניות האקססוריז המובילות בעולם, בחרה ב-MCGroup להוביל את מהלכי האינטרנט של החברה. במסגרת הפרויקט, צוות המומחים שלנו עוסק במתן פתרונות טכנולוגיים ואסטרטגיים, ובהקמה של מיזמים חדשים בחברה.
קראו עוד על הפתרונות שאנו מספקים ל-Travel Blue

אוניברסיטת קולומביה

עם הכלים שלנו, יכולה אוניברסיטת קולומביה להפיק את המיטב ממידע מחקרי יקר ערך, במהירות ובקלות, בעזרת ממשקים ידידותיים הנגישים מכל מקום ברשת ואינם מצריכים הכשרה מיוחדת.
מה עשינו עבור אוניברסיטת קולומביה?

קבוצת התקשורת GoGay

GoGay הוא הבייבי שלנו, זירת המשחקים שלנו והמקום שבו אנחנו לומדים איך לשפר, מדי יום, את מערכת התוכן החזקה שלנו – דרך עבודה שוטפת של צרכי העורכים, מנהלי התוכן והכותבים באתר. וזו גם אחת מבין פעילויות התנדבותיות רבות שאנו מקדמים, במסגרת מדיניות האחריות הקהילתית והחברתית שבה אנחנו מאמינים.
קראו עוד על GoGay ואתריו השונים

פתרונות קוד פתוח

אנו מאמינים בשיתופי פעולה וסינרגיה, ולכן למדנו על בוריין את רוב מערכות הקוד הפתוח - ומציעים ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר עבורם - במיוחד בפרויקטים קטנים ודלי-תקציב.
עוד על פיתוחים בסביבות קוד פתוח

אורין-שפלטר

החבר'ה הטובים באורין-שפלטר מתמחים בהשקעות בבורסה, אבל יש להם אינטואיציה מצוינת גם כשזה מגיע לבחירת השותפים העסקיים שלהם – ובמקרה הזה – אנחנו! כשמומחי ההשקעות ביקשנו מאיתנו להקים עבורם מספר אתרי אינטרנט שיסייעו להם להפיץ את מומחיותם ברחבי הרשת, בנינו עבורם תוכנית עבודה להקמת מספר פורטלים: מאתר תוכן ועד אוניברסיטה מקוונת.
ככה עשינו את זה

ברושורים מקוונים

אנחנו ב-MCGroup אוהבים לפרגן ליזמים ועסקים עצמאיים, ולכן הגינו את פתרון "אתר הברושור" שלנו. אנו מציעים את השירות המלא במחיר זול יותר מהדפסת דפי מידע וברושורים, כך יכול הלקוח להגיע לעשרות אלפי לקוחות פוטנציאליים מדי חודש. ואם זה לא מספיק, אנו מספקים ללקוחות גם ייעוץ אסטרטגי, שירותי מיתוג ועוד
לפרטים נוספים