סדרת מוצרי Nossis

נוסיס היתה משוררת יווניה שחיה במאה ה-3 לפני הספירה והתאפיינה בעיקר בכתיבת שירים קצרים, חידות מתוחכמות ומשפטי חוכמה מבריקים. לא פלא שהיא קפצה לנו מיד לראש, כשחשבנו על מערכת התוכן שלנו. החלטנו ללמוד מנוסיס, וליישם את הסגנון הייחודי שלה: פשטות יעילה להפליא. התוצאה: סדרת מוצרים ידידותית למשתמש/ת ובו בזמן מקצועית, גמישה וחזקה.

נוסיס היא סדרת מוצרים המונה, בשלב זה, שני מוצרים זמינים ומוצר נוסף הנמצא בשלבי פיתוח מתקדמים: Nossis Lite, Nossis Sever ו-Nossis Print. קצר וקולע, כבר אמרנו?

מוצרי הסדרה ממשיכים את קו החשיבה שהנחה אותנו מתחילת הדרך, ומסייעים לפיתוח סוגים רבים ומגוונים של אתרים, אפליקציות רשת וסלולר ועוד. סביבת נוסיס מאפשרת לשמור על עדכניות טכנולוגית, עיצובית ופונקציונלית, גם מבלי לבצע שינויי קוד מהותיים, במהירות ובקלות.

Nossis Server
שרת נוסיס מציע חבילת פתרונות לניהול אתרי תוכן בינוניים וגדולים. מספר מאפיינים הופכים את סביבת הפיתוח הזו להצלחה בישראל, כמו גם בחו"ל:

  • כלי לניהול סוגי תכנים, עיצובי עמודי תוכן (כתבות מסוגים שונים, מאמרים וכו'), ומערכת מיוחדת לניהול, סידור ופרסום התכנים,
  • כלי לניהול הומפייג'ים ועמודים פנימיים באתרים, המאפשר יצירת פורטלי תוכן עם עמודים ידניים, בדומה לאתרים המובילים בארץ ובעולם,
  • מנגנון ניהול מדיה, הכולל כלים לייבוא צילומים ממאגרים שונים – בחינם ובתשלום, כלים לניהול זכויות יוצרים והפצה, התממשקות לשירותי מיפוי, כלי חיתוך ועריכה מתקדמים - ידניים ואוטומטיים,
  • מערכת קטלוג סמנטית, התומכת בקידום אתרים אוטומטי ושקוף למשתמש/ת במנועי חיפוש,
  • כלי מסחר וניהול לקוחות, כולל מרכיבי תוכן מסחרי ושיתופי פעולה,
  • כלים חברתיים וקהילתיים מורכבים, הכוללים פורומים, קבוצות דיון, רשתות חברתיות ועוד,
  • מנוע משתמשים חזק, המאפשר רמות הרשאה גמישות, הגבלת נגישות לתכנים וכלי ניתוח,
  • עבודה מול רוב מבני הנתונים הקיימים כיום בשוק: MySQL, Microsoft SQL Server, אורקל ועוד

eLearning תוסף לשרת Nossis המאפשר ניהול תכני הוראה, שיעורי וידאו, מאמרים ומבחנים מקוונים

Nossis Commerce מנגנון מסחר אלקטרוני המאפשר מכירה של מוצרים, שירותים וכן תכנים במיקרו-תשלומים

להדגמת המערכת ופרטים נוספים על יכולותיה - צרו איתנו קשר

Nossis Lite
הגרסה הקלה של נוסיס היא מערכת תוכן מצומצמת, אך חזקה ויעילה, המאפשרת הקמה זריזה של אתרים אישיים, דפי מידע, אתרי תדמית ועוד.

המרכיבים המרכזיים במערכת כוללים מנגנון מתקדם לניהול תכנים ומאמרים, כלי לניהול עמודי האתר ועיצובם, כלי לניהול קבצי מדיה (צילומים, וידאו ועוד), ומערכת מסחרית המאפשרת שילוב פרסום מסוגים שונים בכל חלקי האתר.

בניגוד למערכות קוד פתוח ומערכות תוכן (CMS) קלות הנפוצות כיום בשוק (דוגמת ג'ומלה או דרופל) היא פועלת על מגוון רחב של סביבות טכנולוגיות (PHP/ASP, מסדי נתונים מסוגים שונים ועוד), ומכילה מרכיבים מתקדמים ואפשרויות עיצוב ועימוד בלתי-מוגבלות.

Nossis Print
מערכת תוכן לניהול, הפקה ויצירה של מוצרי נייר דיגיטלי בפורמטים שונים ולפלטפורמות שונות.
מערכת זו נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים והליכי רישום פטנט, ולכן אנו מנועים מלפרט אודותיה בשלב זה.
להדגמת המערכת, יכולותיה והכלים המתקדמים שבתוכה, צרו איתנו קשר.