פיתוחים בסביבות קוד פתוח

בניגוד לחברות אחרות, המקדמות את מוצריהן באגרסיביות, אנחנו מאמינים במתן שירות "תפור אישית". אנו מאוהבים ב-Nossis, מערכת התוכן שלנו, אך כדי לתת ללקוחותינו את השירות המותאם במדויק לצרכיהם, לפני כל פרויקט אנחנו בוחנים את האפשרויות הקיימות בשוק, גם מתוך מערכות זולות או חינמיות, כדי למצוא את הפתרון המלא והמתאים ביותר ללקוח.

במקרים מסוימים, אנו מעדיפים לספק שירותי התאמה והקמה על תשתיות חיצוניות, דוגמת מערכת הבלוגים WordPress, ובכך מצמצמים משמעותית את העלויות ומאפשרים ללקוחותינו לקדם את פעילותם בלי כאב הראש הכרוך בהקמה של אתר עצמאי.

פיתוחים אלה זולים ומהירים, ולכן הם מאפשרים לנו גם לסייע לאנשים שאנחנו אוהבים במיוחד לפתוח בלוג עצמאי או אנציקלופדיה בתחום הקרוב לליבם. במקביל, פיתחנו מומחיות בהעברת לקוחותינו מסביבה אחת לאחרת, בזריזות ובלי כאבי הגירה מיותרים, כך שבמידת הצורך ניתן להגר ממערכת חינמית למערכת טובה יותר, כמו Nossis, בקלות רבה.

במילים אחרות: אנחנו מאמינים בשיתופי פעולה ובסינרגיה, גם טכנולוגית, ולכן במקום להילחם במערכות תוכן אחרות הקיימות בשוק, התאמנו עצמנו לצרכים ולמדנו את כולן על בוריין. כך אנחנו יכולים לתת ללקוח פתרון אמיתי, המותאם לצרכיו ולתקציבו, במקום לגרור אותו למהלכי פיתוח מסובכים, יקרים וארוכים. אנו בוחנים את הצרכים, ובוחרים האם להתבסס על מערכת התוכן הייחודית שלנו (Nossis), או על פתרון אחר הקיים בשוק. כאשר נוכל להציע שירות טוב ביותר בחינם או כמעט חינם, נעדיף לעשות זאת – מתוך מדיניות השירות יוצאת הדופן שלנו, הנעוצה באידיאולוגיה לפיה פועלת החברה.

אתרים נבחרים לדוגמה:

  • Yea, Right - הורות טרייה במבט אחר לגמרי (WordPress)
  • כאן עובדים בכיף! - מנכ"ל MCGroup, טל איתן, על עבודה מהבית, תרבות רשת ועוד (WordPress)
  • גייפדיה - אנציקלופדית הגאווה החופשית של ישראל (MediaWiki)
  • IGLYO - ארגון הגג של תנועות וארגוני הנוער הגאים באירופה (Joomla)