מקרה מבחן: קבוצת התקשורת GoGay

ב-1999 הקמנו את אחד ממגזיני האינטרנט הראשונים בישראל לקהילה הגאה, שהפך במהרה ל"קבוצת התקשורת GoGay" – המפעילה מספר אתרי אינטרנט ישראלים.

מאז הקמתו, הפכנו את GoGay לגוף התקשורת המרכזי של הקהילה, קיבלנו פרסים ואותות ואפילו זכינו להכרה רשמית של לע"מ – לשכת העיתונות הממשלתית במשרד ראש הממשלה. בכך, הפכנו להיות גוף התקשורת הגאה היחיד בישראל, הזוכה להכרה ממשלתית. באתרינו גולשים, מדי חודש, למעלה מ-200 אלף גולשים בודדים (יוניקים), הנהנים ממגוון תכנים, פעילויות חברתיות ועוד.

בימים אלו אנו מפתחים מספר מיזמים נוספים בתחום, דוגמת גייפדיה – אנציקלופדית וויקי חופשית המתעדת את ההיסטוריה והתרבות של קהילת הלהט"ב בישראל, אתר בלוגים ויצירות גאות ועוד.

הפעילות שלנו בזירה זו הנה התנדבותית, ואנו משתמשים באתר הפופולארי כדי ללמוד את הצרכים הייחודיים של לקוחותינו, המנהלים אף הם אתרי תוכן בסדר גודל בינוני וגדול. אתרי GoGay פועלים על סביבת Nossis Server, ועורכי התוכן באתר נהנים מכלים מתקדמים וייחודיים – שאינם זמינים אפילו לפורטלים ואתרי החדשות המובילות בארץ.

במילים אחרות: GoGay הוא הבייבי שלנו, זירת המשחקים שלנו והמקום שבו אנחנו לומדים איך לשפר, מדי יום, את מערכת התוכן החזקה שלנו – דרך עבודה שוטפת של צרכי העורכים, מנהלי התוכן והכותבים באתר. וזו גם אחת מבין פעילויות התנדבותיות רבות שאנו מקדמים, במסגרת מדיניות האחריות הקהילתית והחברתית שבה אנחנו מאמינים.